KSIĄŻKOmania - 2. edycja!

start 01.02 godz. 00:00

Biblioteka Morzeszczyn

koniec 30.04 godz. 23:59

Lokalizacja: Morzeszczyn, Gminna Biblioteka Publiczna, ul. Dworcowa 3

Morzeszczyńska biblioteka po raz drugi zaprasza wszystkich swoich czytelników do udziału w cieszącej się dużym zainteresowaniem akcji. KSIĄŻKOmania, bo o niej mowa, to niecodzienna oferta dla wszystkich, którzy pałają miłością do książek. Akcja adresowana jest do mieszkańców Gminy Morzeszczyn, a także czytelników mieszkujących poza jej granicami. Organizatorzy przewidzieli dla uczestników przedsięwzięcia cenne nagrody rzeczowe.

Jak zgarnąć nagrodę?

Każdy czytelnik, który między 1 lutego a 30 kwietnia 2017 r. odwiedzi placówki książnicy w Morzeszczynie, Dzierżążnie i Majewie oraz odbierze specjalną kartę uczestnika, może wziąć udział w KSIĄŻKOmanii. To jednak nie wszystko. Uczestnik we wspomnianym okresie musi 8-krotnie nawiedzić placówki biblioteczne na terenie Gminy Morzeszczyn i dokonać przy tym wypożyczenia chociaż 1 książki lub czasopisma. Przy każdej wizycie otrzyma na swojej karcie specjalny stempelek. Wśród osób, które do ostatniego dnia akcji zdobędą 8 stempelków, wypełnią prawidłowo kartę uczestnika i przekażą ją bibliotekarzowi, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody (m.in. mały sprzęt AGD, gadżety i sprzęt sportowy).
Podsumowanie akcji, a tym samym losowanie i wręczenie nagród, odbędzie się 6 maja 2017 r. w trakcie pikniku, jaki w cieniu gigantycznego biurka w Morzeszczynie po raz trzeci zorganizuje miejscowa książnica z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek.

Czemu służy akcja?

Celem KSIAŻKOmani jest zwiększenie atrakcyjności bibliotek publicznych na terenie Gminy Morzeszczyn, promocja czytelnictwa oraz zainteresowanie mieszkańców tego kawałka Kociewia ofertą kulturalną proponowaną przez miejscową książnicę.

Gdzie więcej informacji?

Szczegółowe informacje można uzyskać w placówkach bibliotecznych, a także znaleźć na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Morzeszczynie www.morzeszczyn.naszabiblioteka.com oraz na portalu społecznościowym facebook.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.