Konkurs "Rowerem do pracy"

start 05.06 godz. 06:00

Miasto Tczew

koniec 03.09 godz. 23:00

Lokalizacja: Tczew, całe miasto

Prezydent Miasta Tczewa – Mirosław Pobłocki, zaprasza do uczestnictwa w nowym konkursie skierowanym do pracowników firm pn. „Rowerem do pracy”. Tworząc założenia konkursu, wzorowaliśmy się na gdyńskim „Do pracy jadę rowerem”, który funkcjonuje już 6 lat!

Celem konkursu jest zachęcenie pracowników firm z siedzibą i/lub oddziałami na terenie Tczewa do regularnych podróży do i z pracy rowerem. Konkurs rozpoczyna się dnia 5 czerwca 2017 r. i trwa do dnia 03 września 2017 r.

Na czym polega konkurs? Osoby biorące w nim udział będą rejestrowały swoje przejazdy do i z pracy rowerem na stronie internetowej www.rower.tczew.pl poprzez odpowiedni formularz. Pracownik będzie odhaczał czy danego dnia przyjechał i wrócił z pracy rowerem oraz m.in. jakie warunki pogodowe były tego dnia. Konkurs promuje aktywny sposób dotarcia do pracy. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia i komunikacji rowerowej wśród pracowników firm.

Jak wygląda proces rejestracji? W pierwszej kolejności to firma przystępuje do konkursu i ma na to czas między 06 – 26 marca 2017 r. W konkursie mogą uczestniczyć pracownicy firm z siedzibą i/lub oddziałami na terenie miasta Tczewa oraz firm z tczewskiej podstrefy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o.

Po otrzymaniu od koordynatora kodu firmy, każdy chętny do udziału w konkursie pracownik ma obowiązek stworzyć profil uczestnika na stronie internetowej www.rower.tczew.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 kwietnia 2017 r.

W ramach konkursu przewidujemy liczne nagrody dla pracowników (rowerowe śniadania, nagrody pieniężne), a dla firm dyplomy i statuetki.

Ogłoszenie wyników oraz losowanie nagród odbędzie się podczas oficjalnego zakończenia konkursu, podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (16-22 września)

Regulamin i szczegóły konkursu znajdziesz na stronie www.rower.tczew.pl

Pod patronatem Radia Tczew 100,8 FM

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.