Warsztaty DJ-skie w Morzeszczynie

start 12.10 godz. 16:00

Biblioteka Morzeszczyn

koniec 30.11 godz. 18:00

Lokalizacja: Morzeszczyn, Dworcowa 3

W morzeszczyńskiej bibliotece w październiku i listopadzie będą trwały niecodzienne warsztaty. Szansę na poznanie tajników sztuki DJ-skiej otrzymają młodzi chłopacy i dziewczyny w wieku 12-19 lat. Organizatorem wydarzenia jest grupa młodzieżowa biblioTEAM oraz miejscowa książnica.

Cotygodniowe warsztaty będą się odbywały – począwszy od 12 października – w każdy czwartek, w godz. 16:00 – 18:00. Zaplanowano 8 cyklicznych spotkań, czyli aż 16 godzin kreatywnej i twórczej nauki. W czasie warsztatów swoją wiedzą podzielą się doświadczeni instruktorzy, którzy od wielu lat prowadzą imprezy i wydarzenia muzyczne na Pomorzu i terenie całej Polski. Do dyspozycji uczestniczek i uczestników będzie profesjonalny sprzęt. Ponadto poznają specjalistyczne programy do tworzenia i obróbki utworów muzycznych.

Uczestnicy i uczestniczki, którzy wykażą się swoimi umiejętnościami oraz systematyczną obecnością na warsztatach, otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. Najlepsi zaprezentują się na Powiatowej Gali Wolontariatu, która odbędzie się w Morzeszczynie na początku grudnia. Udział w spotkaniach jest całkowicie bezpłatny.

Działania odbywają się w ramach projektu "biblioCAMP - reaktywacja" realizowanego przez grupę nieformalną biblioTEAM. Warsztaty dofinansowano w ramach Programu "Działaj Lokalnie X" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia, ze środków Gminy Morzeszczyn.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.