Pelplin: Marsz na orientację dla każdego

  • 11.04.2018, 17:47 (aktualizacja 11.04.2018 18:16)
  • Hanna Brzezińska
Pelplin: Marsz na orientację dla każdego fot. Piotr Stolc
14 kwietnia odbędzie się II Pelpliński Marsz Na Orientację. Uczestnicy wystartują w czterech kategoriach na dystansie od 6 do 18 kilometrów.

Łatwo nie będzie, ale swoich sił w marszu na orientację może spróbować każdy. Zgłoszenia przyjmowane są do 11 kwietnia do 23:59, potem cena wpisowego wzrośnie. Baza II Pelplińskiego Marszu na Orientację będzie się mieścić w Zespole Kształcenia i Wychowania nr 1 przy ulicy Sambora 5A. Uczestnicy wystartują w czterech kategoriach na dystansie od 6 do 18 kilometrów. Trasy zostały przygotowane zarówno z myślą o początkujących, jak i tych zaawansowanych. O wydarzeniu na naszej antenie mówił jego organizator Mateusz Spadik.  

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, nazwę drużyny, rok urodzenia oraz kategorię startową należy wysyłać na adres mailowy InO@kidaps.pl. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku


fot. materiały organizatora 

Hanna Brzezińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe