Mosty tczewskie doczekały się wspólnej publikacji

  • 9.11.2017, 17:43 (aktualizacja 09.11.2017 18:07)
  • A. Kęprowska, Marta Irzyk
Mosty tczewskie doczekały się wspólnej publikacji
O moście drogowym mówimy często, wiemy też o nim całkiem sporo. Most kolejowy stojący w jego cieniu nie cieszy się aż tak dużym zainteresowaniem. O tym, dlaczego warto poświęcić uwagę obu mostom, przekonywali na naszej antenie Łukasz Brządkowski i Przemysław Zieliński.

9 listopada ukazał się album "Mosty tczewskie". Jego autorzy, pasjonaci historii naszego miasta, postanowili zebrać wszystkie informacje o obu zabytkach i stworzyli ich pierwszą monografię z prawdziwego zdarzenia. Jeszcze przed spotkaniem promocyjnym, które odbyło się w Fabryce Sztuk, w audycji Bibliofonia Łukasz Brządkowski i Przemysław Zieliński opowiedzieli o tym, jak powstawał album i co możemy w nim znaleźć. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Część dochodu ze sprzedaży albumu zostanie przeznaczona na stworzenie makiety mostów.

A. Kęprowska, Marta Irzyk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe