Handlowiec - Doradca klienta

Jagiellońska 55

Radio Tczew 100,8 FM jest lokalną rozgłośnią radiową.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew
Region: powiat tczewski, woj. pomorskie

Opis stanowiska:
- smykałki do handlu
- pozyskiwanie nowych klientów
- prezentacja oferty reklamowej, nawiązywanie współpracy
- utrzymywanie dobrych relacji z reklamodawcami
- tworzenie ofert handlowych
- realizowanie planów sprzedażowych
- fachowe doradztwo reklamowe
- reprezentowanie Radia podczas targów, konferencji

Wymagania:
- doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
- mile widziane doświadczenie w branży reklamowej
- optymizm i energia
- nastawienie na efektywną sprzedaż
- wysokie standardy współpracy z klientem
- znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
- znajomość MS OFFICE, w szczególności MS Excel
- gotowość do częstych podróży służbowych
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana możliwość wykorzystania własnego samochodu za odpłatnością

Oferujemy:
- umowę o pracę
- ciekawe wyzwania w prężnie rozwijającej się firmie
- narzędzia potrzebne do realizacji zadań
- dużą samodzielność w działaniu
- motywacyjny system wynagrodzenia uwzględniający wyniki sprzedażowe
- pogłębianie zainteresowań zawodowych oraz rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na basia@radiotczew.pl

W wysyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.