PRACA CZEKA: Reporter / dziennikarz

Radio Tczew 100,8 FM, ul. Jagiellońska 55, 83-110 Tczew

Lubisz drążyć temat? Nie boisz się zadawać trudnych pytań? Chcesz pracować w rozgłośni radiowej? Mamy pracę dla Ciebie!

Radio Tczew 100,8 FM jest lokalną rozgłośnią radiową.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Reporter / dziennikarz

Miejsce pracy: Tczew
Region: powiat tczewski, woj. pomorskie

Opis stanowiska:
- tworzenie reportaży,
- wyjaśnianie interwencji,
- prowadzenie wywiadów,
- redagowanie lokalnych wiadomości,
- zdobywanie informacji w terenie,
- telefoniczne dyżury reporterskie

Wymagania:
- sprawne posługiwanie się językiem polskim
- mile widziane doświadczenie dziennikarskie
- ciekawość ludzi i świata
- zainteresowanie lokalnymi i regionalnymi wydarzeniami
- znajomość MS OFFICE
- mile widziana znajomość obsługi programów do obróbki dźwięku
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana możliwość wykorzystania własnego samochodu za odpłatnością

Oferujemy:
- umowę o pracę lub elastyczne formy zatrudnienia
- ciekawe wyzwania w prężnie rozwijającej się firmie
- współpraca z zaangażowaną grupą dziennikarzy
- narzędzia potrzebne do realizacji zadań
- dużą samodzielność w działaniu
- pogłębianie zainteresowań zawodowych oraz rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (cv + próbka głosu) na rekrutacja@telkab.com.pl

W wysyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

  • TAGI:

Zdjęcia (1)