Oferta, którą tworzymy w naszej bibliotece jest dostosowana do potrzeb mieszkańców

  • 1.02.2018, 17:56 (aktualizacja 01.02.2018 18:24)
  • Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk
Oferta, którą tworzymy w naszej bibliotece jest dostosowana do potrzeb mieszkańców Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
Damian Domański, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Morzeszczynie podkreśla, że z kulturą w małych miejscowościach trzeba wychodzić do mieszkańców, nie można się z nią zamykać w czterech ścianach.

Z tego właśnie powodu maleńka morzeszczyńska biblioteka jest wyjątkowym centrum wydarzeń nie tylko czytelniczych, ale i kulturalnych. Damian Domański opowiedział w Bibliofonii co ciekawego dzieje się w Morzeszczynie. Dowiedzieliśmy się także o planach na najbliższe miesiące. 

Damian Domański wielokrotnie podkreślił, że szczególnie wiejskie biblioteki są miejscami, w których dzieci, młodzież, seniorzy czy bezrobotni mogą znaleźć przestrzeń do działania. W Morzeszczynie "Kreatywne biblioFERIE", "KSIĄŻKOmania" czy warsztaty rękodzieła są propozycjami, które spotkają się z bardzo dużym zainteresowaniem. 

zdjęcia pochodzą ze strony www.facebook.com/bibliotekaMorzeszczyn

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia, które dzieją się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Morzeszczynie warto zajrzeć na STRONĘ oraz na Facebooka. 

Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe