Harcerstwo pomaga odnaleźć swoją życiową drogę - właśnie dlatego powstała 1 Próbna Tczewska Drużyna Wędrownicza

  • 6.03.2018, 13:02 (aktualizacja 06.03.2018 13:57)
  • Aleksandra Kęprowska
Harcerstwo pomaga odnaleźć swoją życiową drogę - właśnie dlatego powstała 1 Próbna Tczewska Drużyna Wędrownicza Aleksandra Kęprowska
Tczewscy harcerze mają ofertę dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie mają na siebie pomysłu i szukają inspirujących działań oraz ludzi, którzy mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniej drogi.

Nasze studio odwiedziły harcerki z 1 Próbnej Tczewskiej Drużyny Wędrowniczej. Drużynowa, Roksana Szpara i członkini Komendy Hufca, Kamila Kubista  opowiedziały o działaniach drużyny i wyjaśniły pojęcie “wędrownicza”.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Już dziś (6.03) o godzinie 17:30 w 1 LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Tczewie odbędzie się otwarte spotkanie skierowane do osób od 16 do 21 roku życia, które chcą dołączyć do drużyny.. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

 

 

 

Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe