Łukasz Suchecki na Mistrzostwach Świata w Zimowym Pływaniu

  • 8.03.2018, 17:14 (aktualizacja 08.03.2018 17:25)
  • Krzysztof Repiński / TV Tetka Tczew
Łukasz Suchecki na Mistrzostwach Świata w Zimowym Pływaniu
Zimowe pływanie to ekstremalna dyscyplina sportu. Wyścigi organizowane są w wodzie o temperaturze około zera.

Tczewianin Łukasz Suchecki wziął udział w Mistrzostwach Świata w Zimowym Pływaniu. W stolicy Estonii, Tallinie, reprezentował Tczewski Klub Morsów Przerębel.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Zimowe pływanie to ekstremalna dyscyplina sportu. Wyścigi pływackie organizowane są na świeżym powietrzu w akwenach, w których woda ma temperaturę około zera stopni Celsjusza. To nie lada wyzwanie. Łukasz Suchecki startował na dystansie 200 metrów i w swojej kategorii wiekowej zajął 8 miejsce. W trwających jeszcze zawodach w Tallinie bierze udział blisko tysiąc trzysta osób z całego świata. Mistrzostwa świata organizowane są co dwa lata przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Pływania Zimowego.

 

Krzysztof Repiński / TV Tetka Tczew

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe