Festiwal karaoke dla osób niepełnosprawnych to świetna okazja by pokonać strach i zaprezentować swoje umiejętności. Kolejna edycja już 11 kwietnia

  • 10.04.2018, 13:21 (aktualizacja 10.04.2018 14:15)
  • Aleksandra Kęprowska
Festiwal karaoke dla osób niepełnosprawnych to świetna okazja by pokonać strach i zaprezentować swoje umiejętności. Kolejna edycja już 11 kwietnia Telewizja Tetka Tczew
11 kwietnia w Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie już po raz piąty odbędzie się festiwal karaoke, w którym weźmie udział prawie sto osób z placówek kształcenia specjalnego. Konkurs będzie przeprowadzony w kilku kategoriach - od dzieci w wieku przedszkolnym, po dorosłych.

 

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Międzywojewódzki Festiwal Karaoke to okazja do tego, by pochwalić się swoim talentem oraz przełamać własne bariery. Nasze studio odwiedziła nauczycielka i terapeutka, Katarzyna Hałas z Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie, która opowiedziała o festiwalu słuchaczom Radia Tczew. 

W konkursie zaśpiewają dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych, uczniowie placówek ponadgimnazjalnych oraz dorośli.

fot. Telewizja Tetka Tczew

W jury zasiądą: Alicja Gajewska, dyrektor Fabryki Sztuk, Krystyna Detllaff-Czocher, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tczewie (filia w Pelplinie), Tadeusz Negowski, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Starogardzie Gdańskim oraz Piotr Kowalkowski, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Tczewie. 

Międzywojewódzki Festiwal Karaoke odbędzie się w środę (11 kwietnia) o godzinie 9:00 w sali Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych przy Zespole Placówek Specjalnych w Tczewie. 

Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe