Wierzyca i Centrum na piątkę

  • 21.11.2016, 16:21
  • Krzysztof Repiński, Telewizja Tetka
Wierzyca i Centrum na piątkę Krzysztof Repiński
W czwartej lidze znakomitą serię kontynuują pelplińskie zespoły. Lider Wierzyca wygrał 5:1 na wyjeździe z Jaguarem Gdańsk.

Cztery bramki dla zespołu prowadzonego przez tczewianina Jacka Manuszewskiego zdobyli zawodnicy z … Tczewa. Przed własną publicznością pięć bramek rywalom strzeliło także Centrum. Pelpliński zespół prowadzony przez Grzegorza Pawłuszka ograł Bytovię drugą Bytów. Bramki zdobyli Mateusz Górka - 3 i Mateusz Bujanowski - 2.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Radość trenera Pawłuszka po końcowym gwizdku była uzasadniona. Centrum zajmuje w tabeli czwartej ligi czwarte miejsce, ale ma do rozegrania zaległy mecz z Jaguarem w gdańsku. Właśnie z jaguarem wygrała w imponującym stylu Wierzyca. Dwie bramki zdobył dla bordowych Paweł Dirda, po golu Kamil Czapski, Bartosz Gutorski i Mateusz Kamiński. Wierzyca zwiększyła swoja przewagę nad drugim zespołem w tabeli do siedmiu punktów. Ostatnie ligowe spotkanie tej jesienie w Pelplinie zapowiada się bardzo emocjonująco. W sobotę odbędą się tam derby. Spotkają się Wierzyca i Centrum, czyli zespoły prowadzone przez trenerów z Tczewa i bezpośrednio walczące o awans do III ligi.

Krzysztof Repiński, Telewizja Tetka
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe