W Pszczółkach zainaugurowano działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku

  • 9.05.2018, 16:38 (aktualizacja 12.05.2018 13:27)
  • Julia Rzepecka, Hanna Brzezińska
W Pszczółkach zainaugurowano działalność Uniwersytetu Trzeciego Wieku
9 maja w Pszczółkach odbyła się uroczysta inauguracja i prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Nauki humanistyczne, teatr, zajęcia dotyczące mediów społecznościowych i profilaktyka zdrowia - to wszystko czeka na seniorów w Pszczółkach. Swoją działalność rozpoczął tam Uniwersytet Trzeciego Wieku. Mówi sołtys, Maciej Urbanek.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Środki zostały pozyskane z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zapytaliśmy, w jaki sposób można się zgłosić na zajęcia.

Uroczysta inauguracja i prezentacja oferty edukacyjnej zostanie zaprezentowana seniorom już dzisiaj przez doradcę Ministra, panią Monikę Baran. Początek o godzinie 16 w hotelu Bartnik przy ulicy Tczewskiej 1. W programie wystąpienie dr Michała Kubiaka na temat profilaktyki zdrowotnej.

 

Julia Rzepecka, Hanna Brzezińska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe