Hop na rower!

  • 6.06.2018, 13:07 (aktualizacja 19.06.2018 14:24)
  • Julia Rzepecka
Hop na rower!
Paulina Kremer odwiedziła nasze studio, żeby zachęcić wszystkie kobiety do przyjścia na warsztaty rowerowe dedykowane specjalnie dla nich.

Czy wiesz, że najdłuższy rower świata ma 42 metry i może nim jechać 20 osób? Najwyższy ma sześć metrów i żeby na niego wsiąść potrzeba drabiny. 
A co z Twoim zwykłym, codziennym rowerem? Czy jest mniej ekscytujący? Nie, a może być jeszcze bardziej niż te wymyślne konstrukcje!

Tczewscy Kurierzy Rowerowi chcą udowodnić, że warto zaprzyjaźnić się ze swoim jednośladem i spędzać z nim czas jak najczęściej. Podróże do pracy, weekendowe wypady, trasy widokowe - możesz to traktować jak przedłużenie siłowni lub styl życia. Na pewno warto oszczędzić też naszej planecie spalin! 

Wszystkie Rowerzystki (aktywne, przyszłe, okazyjne) są zaproszone na wyjątkowe spotkania.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Udział mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie, od 16 roku życia, posiadające kartę rowerową. Warunkiem uczestnictwa jest zgoda opiekuna prawnego na udział w warsztatach.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

 

Posłuchajcie całej rozmowy:

 

 

Julia Rzepecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe