Kreatywne wakacje w Morzeszczynie

  • 3.07.2018, 09:11 (aktualizacja 03.07.2018 09:25)
  • Hanna Brzezińska, AK
Kreatywne wakacje w Morzeszczynie fot. Biblioteka Morzeszczyn
Podziel się:
Oceń:
Czy lato można spędzić w bibliotece? Jak zaplanować sobie ten czas tak, by znaleźć chwilę dla książek? Odpowiedź na te pytania ma morzeszczyńska placówka.

 

Morzeszczyńska biblioteka zaprasza do kreatywnego spędzenia wakacji. O rozpoczynającym się dziś biblioCAMPie mówi dyrektor biblioteki w Morzeszczynie, Damian Domański.  

W bibliotece będą się odbywały różnego rodzaju spotkania, warsztaty i zajęcia kreatywne.

Spotkania w ramach biblioCAMPu będą się odbywały przez cały lipiec i sierpień w każdy wtorek i piątek od godziny 10:00 do 13:00. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie biblioteki w Morzeszczynie lub na Facebooku.

Biblioteka Morzeszczyn wraz z grupą biblioTEAM zapraszają młodych na 3. edycję biblioCAMPu - letniej strefy kreatywnej dla młodych. W każdy wtorek i piątek lipca i sierpnia (godz. 10:00 - 13:00) w cieniu książnicy będzie można zawitać do biblioteki, aby uczestniczyć w niecodziennych warsztatach i atrakcjach.

Codziennie na młodych mieszkańców Gminy Morzeszczyn i przybyłych gości będą czekały różne atrakcje: warsztaty ART, EKO i gotowanie, planszówki, gra terenowa, czy też wspólne ognisko.

Oferta biblioCAMPu jest darmowa.

Hanna Brzezińska, AK
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mieszkanka
mieszkanka 5.07.2018, 13:54
Biblioteka jak zawsze prężnie działa.
świetna sprawa dla dzieciaków, na pewno wyśle tam swoje.

Pozostałe