Sprawdź, czy to Twój zaginiony rower

  • 5.07.2018, 16:19 (aktualizacja 05.07.2018 16:43)
Sprawdź, czy to Twój zaginiony rower fot. KPP Tczew
Podziel się:
Oceń:
Tczewscy policjanci odzyskali trzy skradzione rowery. Teraz poszukują ich właścicieli.

Jeden z rowerów został znaleziony na deptaku Bulwaru Nadwiślańskiego 13 czerwca, zaś dwa kolejne według ustaleń kryminalnych zostały skradzione i zabezpieczone na terenie komendy. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właścicieli skradzionych jednośladów.

13 czerwca po godzinie 14.00 policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali skierowani przez oficera dyżurnego jednostki Policji na Bulwar Nadwiślański, gdzie znaleziono rower koloru zielonego marki Trek. Stróże prawa zabezpieczyli jednoślad.

Z kolei 19 czerwca kryminalni zajmując się sprawami kradzieży rowerów ustalili, gdzie znajdują skradzione dwa przedmioty, które zabezpieczyli i przewieźli do komendy. To rowery marki B`twin oraz Kimride koloru czarnego. Zabezpieczone przedmioty czekają na właścicieli w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie, a do chwili obecnej nie ustalono ich właścicieli.

Policja prosi właściciela jednośladu znalezionego na Bulwarze o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 58 530 81 35, zaś właścicieli kolejnych dwóch - pod nr telefonu 58 530 81 69. Właściciele przedmiotów mogą się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58 530-82-22 lub alarmowym 997. Możliwy jest też kontakt mailowy: kpptczew@pomorska.policja.gov.pl. Zgłaszając się po odbiór należy przedstawić dokumentację potwierdzającą zakup jednośladu lub podać jego cechy identyfikujące.

 

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe