"Czyżykowo dawniej i dziś"

  • 17.08.2018, 10:35 (aktualizacja 17.08.2018 14:37)
  • Maria Giełdon
fot. Hanna Brzezińska
Ruszył konkurs fotograficzny upamiętniający rocznicę powiększenia terytorium Tczewa.

 

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

W 110 rocznicę przyłączenia wsi Czyżykowo do miasta Tczewa Stowarzyszenie Gospodarcze Kociewie oraz Stowarzyszenie Górki ogłosiło konkurs fotograficzny “Czyżykowo dawniej i dziś”. W puli nagród znajdują się wyprawki szkolne oraz zestawy zeszytów i długopisów dla każdego uczestnika. By wziąć udział w akcji wystarczy do 29 sierpnia przekazać zestaw dwóch fotografii - jednej historycznej, przedstawiającej wybrane miejsce Czyżykowa, oraz drugiej, współczesnej, tego samego punktu. Ze zwycięskich dziesięciu zgłoszeń utworzony zostanie kalendarz ścienny na 2019 rok. Zdjęcia można składać osobiście w Agencji Bankowej przy ulicy Czyżykowskiej 34 lub drogą mailową na adres biuro@gospodarczekociewie.pl. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.gospodarczekociewie.pl.

Gośćmi porannej audycji byli Kazimierz Mokwa ze Stowarzyszenia Górki i Tomasz Kajzer reprezentujący Stowarzyszenie Gospodarcze Kociewie.

Zachęcamy do odsłuchania rozmowy.

Maria Giełdon
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe