Sprawdź, co przygotowano z okazji WOŚP w Tczewie

  • 9.01.2017, 14:49 (aktualizacja 02.02.2017 20:44)
  • Marta Irzyk, Radio Tczew
Sprawdź, co przygotowano z okazji WOŚP w Tczewie
Już w niedzielę odbędzie się dwudziesty piąty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obchodów nie mogło zabraknąć także w Tczewie. W naszym studiu gościliśmy wolontariuszkę Wiktorię Adamczyk i szefa sztabu Macieja Szulce, który zapowiadał, co będzie się działo w niedzielę.

Finałowa impreza w Tczewie rozpocznie się w Zespole Szkół Ekonomicznych o godzinie 14. Przygotowano gry dla dzieci, koncerty i oczywiście licytacje, a wśród nagród do zdobycia między innymi możliwość współprowadzenia audycji w Radiu Tczew. Zapowiedzi niedzielnych wydarzeń nie tylko w Tczewie, lecz także w regionie będziemy przez cały tydzień prezentować na naszej antenie.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Marta Irzyk, Radio Tczew
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Koleżanka
Koleżanka 12.01.2017, 17:54
Super Maciek i nie przejmuj się ti kretynskimi komentarzami pozdrawiam
tczewiak
tczewiak 11.01.2017, 21:54
jak zobaczyłem tego gościa to już wiem dlaczego discopolo znowu gości
nie ludzie chcą tego disco tylko ten cały kolo
przecież on sam ściśle współpracuje z andre
lipa i żenada
Ewa
Ewa 12.01.2017, 15:44
A w czym problem, żeby zorganizować koncerty innych gatunków? Tylko w znalezieniu takiego, któremu będzie się chciało. Nie podoba Ci się disco polo, zorganizuj w ramach WOŚP inne koncerty. Tczewiaku - do dzieła! Trzymam kciuki, ba, nawet przyjdę :)
Czapajew
Czapajew 12.01.2017, 07:53
W tym przypadku nieważna jest muzyka tylko to żeby kasa się zgadzała. Ja wybieram Starogard Gdański, jest tam koncert Banderoli.
balbina_amorales 11.01.2017, 10:25
Cieszy mnie to, że ludzie chcą sobie pomagać. Pomagajmy sobie nie tylko od święta, walczmy ze znieczulicą i uśmiechajmy się do siebie. Pęd życia, codzienne zmagania i przeciskanie się przez życie, cała ta walka o przetrwanie na Planecie Ziemia potrafi uczynić człowieka obojętnym na los innych. Przysiądźmy czasem i pomyślmy o tych słabszych, przecież żyjemy w stadzie. Ale nie bądźmy też naiwni i uważajmy na ludzi, którzy chcą wykorzystać naszą dobroć.
Ewa
Ewa 10.01.2017, 11:23
Fajnie, że są ludzie, którym chce się organizować WOŚP, to mega praca, brawo!
ff
ff 16.01.2017, 22:50
fakt , tydzien na przygotowanie kawy herbaty i rozstawienie ludzi

Pozostałe