Majka Jeżowska w naszym studiu: "kochani, bądźcie szczęśliwi!"

  • 2.03.2017, 14:57 (aktualizacja 07.08.2017 21:28)
  • Bartek Listewnik, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Majka Jeżowska w naszym studiu: Piotr Chabowski
Podziel się:
Oceń:
Dziś w sali widowiskowo-sportowej przy II LO w Tczewie odbył się koncert Majki Jeżowskiej pt. "Majka edukacyjna 2017". Z tej okazji zaprosiliśmy słynna wokalistkę do naszego studia.

Koncert Majki Jeżowskiej w Tczewie miał charakter edukacyjny i był przeznaczony dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Wokalistka wyznała nam podczas rozmowy, że bardzo ją wzrusza, gdy widzi, że nowe pokolenie dzieci jest wychowywane przy jej słynnych utworach tj. „A ja wolę moją mamę” czy „Wszystkie dzieci nasze są”.

Posłuchajcie całej rozmowy, którą poprowadziła Ola Kęprowska i Bartosz Listewnik. Majka Jeżowska zdradziła nam m.in. swoje plany na najbliższą przyszłość.

Bartek Listewnik, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew

Zdjęcia (5)

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magda
Magda 2.03.2017, 15:49
Pani Majka jest na scenie już tyle lat, że śmiem twierdzić iż jest legendą na równi z zespołami, które karierę zaczynały na przełomie lat 70 i 80 XX wieku. To niezły wynik. No i ciągle świetnie się prezentuje.

Pozostałe