Literackie nagrody dla tczewian

  • 10.07.2017, 11:34 (aktualizacja 11.07.2017 14:18)
  • Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Literackie nagrody dla tczewian Piotr Kajzer / Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie
W sobotę odbyły się Osiemnaste Kościerskie Targi Książki Kaszubskiej i Pomorskiej COSTERINA 2017. W trakcie targów, jak co roku, przyznano nagrody i wyróżnienia za najlepsze wydawnictwa minionego roku.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

O targach opowiedział nam Krzysztof Korda, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie.

Jego książka zatytułowana "Ksiądz podpułkownik Józef Wrycza (1884-1961). Biografia historyczna" zgarnęła główną nagrodę w kategorii "Publikacje naukowe i popularnonaukowe".

Wśród nagrodzonych znalazło się także kilku innych Tczewian. Józef Golicki wygrał w kategorii albumy za "Album Żuławski", wyróżnienia otrzymali także Jan Kulas za "Droga Jana Kasprowicza nad polskie morze" i Adam Murawski za "Rodzinne tradycje strażackie".

Gratulujemy! 

Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe