"Jeśli chcemy działać pod tym szyldem, to trzeba iść naprzód" - wywiad ze Spiętym

  • 11.07.2017, 13:53 (aktualizacja 11.07.2017 16:31)
  • Krzysztof Repiński / TV Tetka Tczew
Zespół Lao Che zagrał w Tczewie na zakończenie siódmej edycji festiwalu Undergramy. Przy tej okazji udało nam się porozmawiać z liderem formacji, Spiętym.

W rozmowie z Krzysztofem Repińskim, Spięty powiedział dlaczego muzyka Lao Che zmienia się z płyty na płytę. Opowiedział o nowym albumie grupy, która ma ukazać się w przyszłym roku. Poruszył też wątek religii w swoich tekstach. Posłuchajcie całej rozmowy:

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Krzysztof Repiński / TV Tetka Tczew
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dzikus
dzikus 12.07.2017, 13:23
Takie imprezy powinny trwać do północy albo i dłużej. Szkoda, że amfiteatr jest tak blisko zabudowań mieszkalnych. Imprezy plenerowe powinny być realizowane za miastem. Trwały by dłużej, turyści mogliby rozbić namioty itd. Tereny po dawnym poligonie powinny być przystosowane do weekendowych imprez + coś dla offroad'owców.
łazik
łazik 12.07.2017, 15:07
Miasto dało d..y zostawiając te tereny na pastwę losu. Gdy te tereny opuszczało wojsko była tam cała infrastruktura, dziś to tylko ruiny. Wystarczyło tylko trochę dobrej woli i dotacji aby te tereny były tczewskim zagłębiem rekreacji w plenerze. Rowery, motocykle, terenówki, paintball i wiele innych atrakcji mogło być na wyciągnięcie ręki.

Pozostałe