Jakie powinny być zwłoki...?

  • 15.07.2017, 14:18 (aktualizacja 15.07.2017 15:54)
  • Marta Irzyk, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Jakie powinny być zwłoki...?
Nasz czwartkowy gość odpowiada na to pytanie i zachęca do przeczytania książki "Zwłoki powinny być martwe". Agnieszka Pruska - pisarka i felietonistka z Gdańska odwiedziła nas podczas ostatniej Bibliofonii.

Rozmawialiśmy o tym, czy jest jakaś recepta na pisanie kryminału, jak działa Oliwski Klub Kryminału, a także sprawdziliśmy jak z rozwiązywaniem zagadek radzą sobie... nauczyciele. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Ale to nie wszystko co działo się w czwartek między 15:00, a 17:00. Marta Irzyk przygotowała dwie recenzje fantastycznych książek. 

Niewierność kochanków, zdrada przyjaciół i wina domagająca się zadośćuczynienia czyli "Wchodzi koń do baru" Dawida Grosmana od Świata Książki.

 

oraz kilka słów o rewelacyjnej, nominowanej do Bookera powieści Roberta Seethalera "Całe życie" (Wydawnictwo Otwarte).

 

 

 

 

 

Marta Irzyk, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe