Przeszedł setki kilometrów, by pomóc dzieciom

  • 4.08.2017, 12:44 (aktualizacja 04.08.2017 14:30)
  • Hanna Brzezińska, Filip Jędruch, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Przeszedł setki kilometrów, by pomóc dzieciom
Tczewianin Rafał Grzenkowski wrócił ze swojej samotnej, pieszej wędrówki Głównym Szlakiem Beskidzkim. Przez cały czas śledziliśmy jego podróż, która była także zbiórką funduszy dla fundacji Pomorze Dzieciom. Podczas wizyty w naszym studiu, Rafał podsumował swoją wędrówkę.

Tczewianin Rafał Grzenkowski wrócił ze swojej samotnej, pieszej wędrówki Głównym Szlakiem Beskidzkim. Przez cały czas śledziliśmy jego podróż, która była także zbiórką funduszy dla fundacji Pomorze Dzieciom. Podczas wizyty w naszym studiu, Rafał podsumował swoją wędrówkę.Wyruszył 19 lipca z Ustronia, przeszedł ponad 500 kilometrów, by wspomóc domowe hospicjum dla dzieci. Jak dotąd udało się zebrać ponad 3 tysiące złotych, ale na tym zbiórka jeszcze się nie kończy - Rafał Grzenkowski planuje także wystawić na aukcję zdjęcia, które zrobił podczas swojej wędrówki. Posłuchajcie całej rozmowy z naszym gościem.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć dzieci i ich rodziny może to nadal zrobić odwiedzając stronę fundacji Pomorze Dzieciom, gdzie można znaleźć wszystkie potrzebne informacje.

Hanna Brzezińska, Filip Jędruch, Aleksandra Kęprowska / Radio Tczew
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe