Nowe miejsce do zabawy i odpoczynku na Osiedlu Bajkowym jeszcze w tym roku

  • 13.09.2017, 15:43 (aktualizacja 13.09.2017 15:55)
  • K. Repiński, A. Kęprowska / Radio Tczew
Nowe miejsce do zabawy i odpoczynku na Osiedlu Bajkowym jeszcze w tym roku Telewizja Tetka
Wkrótce będzie zagospodarowany teren rekreacyjny na osiedlu Bajkowym przy ulicy Andersena. Inwestycja rozpocznie się w październiku.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Istniejący w tym miejscu plac zabaw będzie wzbogacony o nowe elementy. Z Małgorzatą Mykowską, rzeczniczką Urzędu Miasta rozmawiał Krzysztof Repiński z telewizji Tetka.

Dziś otwarto oferty dwóch firm, które zdecydowały się na przebudowę terenu na osiedlu Bajkowym. Przedsiębiorstwo Budowlane MENOBET zaproponowało cenę 490 tys złotych, natomiast firma AUTO SPORT zadanie wyceniła na 405 tysięcy złotych.

W budżecie miasta na ten cel zabezpieczono 433 tysiące. Wykonawca będzie mógł rozpocząć prace po sprawdzeniu dokumentów przez urzędników i podpisaniu umowy. Realizacja inwestycji ma trwać niespełna dwa miesiące. 

K. Repiński, A. Kęprowska / Radio Tczew
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe