Głośno nad Tczewem

  • 13.09.2017, 15:59 (aktualizacja 14.09.2017 12:57)
  • Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk / Radio Tczew
Głośno nad Tczewem zdjęcie poglądowe (www.canva.com)
Od naszych słuchaczy dostaliśmy informacje o tym, że wczoraj przed godziną 23:00 przez około 15-20 minut mieszkańcy słyszeli śmigłowiec krążący nad Suchostrzygami i osiedlem Bajkowym.

Postanowiliśmy sprawdzić skąd mogły pochodzić śmigłowce, które słyszeli tczewianie. Skontaktowaliśmy się z oficerem prasowym 49. Bazy Lotniczej z Pruszcza Gdańskiego, mjr Pawłem Michalskim.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Rozmawialiśmy także z rzecznikiem prasowym dowódcy 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, mjr Tomaszem Basarabem, który powiedział, że w malborskiej bazie śmigłowców nie ma. Nasz rozmówca przypomniał także, że helikoptery posiadają inne służby takie jak pogotowie ratunkowe czy policja.

 

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy mieszkańcy zgłaszają przypadki lotów śmigłowców nad miastem. Wiele osób narzeka na towarzyszący im hałas.

 

Aleksandra Kęprowska, Marta Irzyk / Radio Tczew
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wtajemniczony
wtajemniczony 14.09.2017, 18:51
Podobno WOT ćwiczył desant i odbijanie zakładników z rąk terrorystów. Ustawili kiosk ruchu, a scenariusz był taki, że w środku 3 murzynów przetrzymuje białą kobietę i żądają odrzutowca oraz walizki ze szklanymi paciorkami. Żołnierze WOT mieli zjechać na linie na dach i przez otwory wentylacyjne dostać się do środka w celu opanowania sytuacji oraz uwolnienia białej kobiety z rąk barbarzyńców. Niestety coś poszło nie tak. Macierewicz zakazał o tym mówić, ale w kuluarach mówi się o jednym zabitym i jednym ciężko rannym. Śmigłowiec był od Rydzyka.
Operator WOT
Operator WOT 14.09.2017, 19:26
Zjeżdża się po linie ty lewacki wichrzycielu. WOT przyjcie po ciebie i ukarze. Nadchodzi czas rozliczeń!
Farmer
Farmer 13.09.2017, 19:05
Rząd niszczy nasze uprawy. Wiele rodzin cierpi głód. Jesteśmy ofiarami palenia upraw. Apeluję o zbiórkę na działka przeciwlotnicze, karabiny oraz czołgi. Musimy to zatrzymać!

Pozostałe