"Moje książki to przedszkole makabry". Marek Krajewski w Tczewie

  • 5.10.2017, 16:01 (aktualizacja 16.11.2017 21:46)
  • A. Kęprowska, Marta Irzyk
Jacek Cherek
W swojej najnowszej książce "Mock. Ludzkie zoo" Marek Krajewski zainspirowany autentyczną historią o wystawie w zoo, gdzie obok goryla i słonia można było oglądać ludzi, pokazał nam najnowsze losy Eberharda Mocka. W piątek, 27 września, autor odwiedził Tczew w ramach Czytelniczego Ekspresu.

Podczas spotkania autorskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej Marek Krajewski nie tylko opowiedział o ostatniej książce, lecz również o planach wydawniczych, sposobach "na pisanie" oraz wpływie czytelników na literaturę.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Po spotkaniu Marek Krajewski udzielił nam wywiadu i rozwinął kilka wątków, które pojawiły się podczas rozmów z czytelnikami. 

Czy Eberhard Mock kiedyś pojawi się na dużym ekranie i dlaczego Krajewski lubi "Lalkę" Bolesława Prusa? 

Oczywiście nie zabrakło także pozdrowień dla słuchaczy Radia Tczew. 

A. Kęprowska, Marta Irzyk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe