"PrzeŻycia" z nagrodą!

  • 9.10.2017, 10:40 (aktualizacja 09.10.2017 10:52)
  • Aleksandra Kęprowska
www.wrotatczewa.pl
Aktorzy teatru działającego w ramach Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, za spektakl pt.”PrzeŻycia”, w reżyserii Piotra Weintza, otrzymali wyróżnienie w czwartych Oświęcimskich Spotkaniach Artystycznych Seniorów, w kategorii małe formy teatralne.

Impreza odbyła się 7 października, a premierę spektaklu „PrzeŻycia” tczewianie mieli okazję zobaczyć pod koniec czerwca w Centrum Kultury i Sztuki. 

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Tak o spektaklu mówiła tuż po premierze Maria Banna, przewodnicząca zarządu Tczewskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Możecie także posłuchać rozmowy z reżyserem i aktorkami, która odbyła się na naszej antenie jeszcze przed pokazem premierowym (KLIK!).

GRATULUJEMY! 

Opis spektaklu:

Radości, te małe i duże; smutki chwilowe oraz towarzyszące przez dłuższy okres czasu; doświadczenia szczęścia pomieszane z tragicznymi wydarzeniami ludzkiego istnienia - takie są "PrzeŻycia". Spektakl dla tych wszystkich, którzy odczuwają, egzystują zarówno śmiejąc się, jak i płacząc, a co najważniejsze, mimo wszystko, pragną żyć realizując siebie.

Aktorzy: Maria Adamczyk, Elżbieta Błaszkowska, Bożena Czech, Krystyna Jakubanes, Elżbieta Jurczyńska, Krystyna Kilanowska, Barbara Kisiel, Genowefa Kondzielewska, Barbara Kozikowska, Włodzimierz Mróz, Marzena Olszewska, Krystyna Ptaszkowska, Barbara Szweda, Urszula Średniawska, Łucja Topolska.

Scenariusz i reżyseria: Piotr Weintz

 

Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe