Remont stadionu "niezbędny". Prezydent po spotkaniu z trenerami

  • 17.10.2017, 13:40 (aktualizacja 17.10.2017 13:47)
  • W. Stobba, M. Irzyk
Remont stadionu
Jest szansa na remont stadionu miejskiego przy ulicy Bałdowskiej w Tczewie. Taki wniosek można wysunąć po poniedziałkowym spotkaniu trenerów lekkiej atletyki z władzami miasta.

Podczas spotkania trenerów z prezydentem Mirosławem Pobłockim, wiceprezydentem Adamem Urbanem i przewodniczącym Rady Miejskiej Mirosławem Augustynem, dyskutowano o potrzebach lekkoatletyki w zakresie infrastruktury. Ustalono, że remont stadionu jest niezbędny. Kolejne spotkanie poświęcone przyszłości obiektu zaplanowano za dwa tygodnie. Będzie ono dotyczyć możliwości dofinansowania inwestycji i jej ewentualnego podziału na etapy.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Dodajmy, że temat przyszłości terenu przy ulicy Bałdowskiej podjęły redakcje Telewizji Tetka i Radia Tczew. Miasto zamierzało pierwotnie sprzedać działkę pod budownictwo mieszkaniowe.

O sprawie pisaliśmy wcześniej tutaj:
Przyszłość stadionu przy Bałdowskiej wciąż niepewna
Modernizować czy likwidować? Pytamy mieszkańców o przyszłość Stadionu Miejskiego

W. Stobba, M. Irzyk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe