Minister dziękuje Ochotniczym Strażom Pożarnym

  • 9.11.2017, 14:22 (aktualizacja 09.11.2017 15:14)
  • Barbara Jackiewicz, Filip Jędruch / Radio Tczew / PSP Starogard Gd.
Minister dziękuje Ochotniczym Strażom Pożarnym Grzegorz Turzyński
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak podziękował Ochotniczym Strażom Pożarnym za działania ratownicze po sierpniowej nawałnicy

W czwartek, 9 listopada 2017 roku komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim bryg. Dariusz Śmiechowski wręczył w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka podziękowania druhom z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Starogardzie Gdańskim i Zblewie. Mówi oficer prasowy KP PSP w Starogardzie Gdańskim, kpt. Karina Stankowska:

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Minister podziękował za działania ratownicze prowadzone po przejściu nawałnicy jako zasługujące na najwyższy szacunek i uznanie, jak również podziękował za ofiarność i profesjonalizm, którym druhowie wykazali się podczas niesienia pomocy poszkodowanym.

Druhowie z OSP Starogard Gdański i OSP Zblewo prowadzili działania ratownicze podczas sierpniowej nawałnicy nie tylko na terenie własnego powiatu, ale również w powiecie chojnickim i kościerskim.

Barbara Jackiewicz, Filip Jędruch / Radio Tczew / PSP Starogard Gd.

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe