Kończą się inwestycje w ramach budżetu obywatelskiego 2017

  • 9.11.2017, 15:51 (aktualizacja 09.11.2017 16:06)
  • Bartosz Listewnik, Radio Tczew / Tv Tetka
Kończą się inwestycje w ramach budżetu obywatelskiego 2017
Na osiedlu Czyżykowo powstaje właśnie nowy chodnik. Inwestycje realizowane w ramach budżetu obywatelskiego 2017 mają zakończyć się do końca listopada.

W ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego zrealizowano zdecydowaną większość inwestycji. Na osiedlu Czyżykowo przy ul. Konarskiego trwają jeszcze prace związane z przebudową chodnika. Mieszkańcy długo czekali na ten remont. To jedna z ostatnich inwestycji tegorocznego BO2017, o czym mówi wiceprezydent Tczewa Adam Burczyk: 

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Zgodnie z zapewnieniami wiceprezydenta, chodnik powinien zostać ukończony w połowie tego miesiąca.

W ramach tegorocznego budżetu obywatelskiego zrealizowano już zdecydowaną większość inwestycji. Co jeszcze pozostało? Modernizacja skoczni w dal przy Szkole Podstawowej nr 12 i plac zabaw na ul. Jedności Narodu. Ta inwestycja realizowana jest poza budżetem obywatelskim. Powstają też dwa projekty - na rewitalizację parku zieleni na Piotrowie oraz plan przebudowy ulicy Orzeszkowej. Szacowany koszt to 83 tys. złotych.

Poza remontami w ramach budżetu obywatelskiego ratusz ma w planach odświeżenie chodnika przy ul. Obrońców Westerplatte oraz Żwirki. Inwestycje te podlegające Miejskiemu Zarządowi Dróg prawdopodobnie będą realizowane w przyszłym roku.

Bartosz Listewnik, Radio Tczew / Tv Tetka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe