Termomodernizacja w czwórce

  • 9.11.2017, 16:07 (aktualizacja 09.11.2017 16:43)
  • Wojciech Stobba, Radio Tczew / Urszula Niewiarowska, Tv Tetka
Termomodernizacja w czwórce
Szkoła Podstawowa nr 4 na tczewskich Suchostrzygach po raz pierwszy w swojej prawie 35-letniej historii przechodzi gruntowną termomodernizację.

Szkoła Podstawowa nr 4 na tczewskim osiedlu Suchostrzygi po raz pierwszy w swojej prawie 35-letniej historii przechodzi gruntowną termomodernizację. O szczegółach wartej 4 miliony złotych inwestycji finansowanej w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych mówi dyrektor Tomasz Szulc.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Prace potrwają do sierpnia 2018, w zakresie jest także wymiana instalacji ciepłowniczej i energetycznej. Szkoła liczy na spore oszczędności na utrzymaniu budynków zwłaszcza w sezonie grzewczym - teraz płaci rachunki za ogrzewanie nawet 40 tys. zł miesięcznie zimą.

W tym roku, w ramach tego samego projektu, zakończyła się już termomodernizacja w Szkole Podstawowej nr 10, Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Przedszkola nr 8. Wartość całego projektu to ponad 11 mln zł, z tego dofinansowanie unijne wynosi 8 mln zł. Aż blisko 4 mln przeznaczono na roboty w SP4.

Dodajmy, że termomodernizacji doczeka się wkrótce również Szkoła Podstawowa nr 8.

Wojciech Stobba, Radio Tczew / Urszula Niewiarowska, Tv Tetka

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe