Szczypiorniści z wąsami ambasadorami akcji Movember

  • 10.11.2017, 14:11 (aktualizacja 10.11.2017 14:25)
  • Hanna Brzezińska, Wojciech Stobba
Szczypiorniści z wąsami ambasadorami akcji Movember
Gośćmi piątkowej audycji porannej byli szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk, Piotr Papaj i Marek Podobas, ambasadorzy kampanii Movember.

Movember to akcja, która narodziła się wiele lat temu bardzo daleko. A mówiąc konkretniej: w 2003 roku w Australii. Dwóch przyjaciół: Travis Garone i Luke Slattery postanowiło przywrócić światu Wąs. Zebrali kolegów i wspólnie przez miesiąc zapuszczali zarost pod nosem. Szybko zorientowali się, że Wąs jest doskonałym narzędziem do rozpoczynania wszelkiej dyskusji. Postanowili więc wykorzystać go do prowokowania swoich znajomych do rozmów o profilaktyce męskich nowotworów.

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Organizatorzy akcji zachęcają mężczyzn do zapuszczania wąsów, by zwrócić na siebie uwagę, którą można wykorzystać, by porozmawiać ze swoimi kolegami i braćmi na temat profilaktyki męskich nowotworów. Tak robią m.in. piłkarze ręczni gdańskiego Wybrzeża, o czym opowiedzieli nam o poranku. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy!

Szczegóły dotyczące kampanii oraz profilaktyki znajdziecie na stronie movember.org.pl.

Hanna Brzezińska, Wojciech Stobba
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe