Rozdano nagrody dla najbardziej przedsiębiorczych

  • 18.11.2017, 14:46 (aktualizacja 18.11.2017 15:37)
  • Barbara Jackiewicz
Rozdano nagrody dla najbardziej przedsiębiorczych
W piątek poznaliśmy laureatów szóstej edycji konkursów "Mój Biznesplan" i "Przedsiębiorca Roku 2017".

"Mój biznesplan" to konkurs dla młodzieży, która ma za zadanie finansowo opisać kreatywne pomysły na biznes. Najlepsze okazały się uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych - Patrycja Włodkowska i jej Park Rozrywki "Kociewiak" oraz Ewelina Wolna i Dom Strachu "Scary House".

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

"Mamy fantastyczną młodzież. Młodzież, której chce się robić cokolwiek więcej, aniżeli tylko przyjść na lekcje" -  tak o swoich podopiecznych z dumą mówiła nauczycielka przedsiębiorczości Anna Andrzejczak, która także została nagrodzona.

W konkursie „Przedsiębiorca Roku 2017” w kategorii mikroprzedsiębiorstwa zwyciężyło Panda Biuro Turystyki i Handlu Barbara Dobrowolska, a w kategorii małe i średnie przedsiębiorstwa - INSAN s.c. Wojciech Zwiernik, Krystyna Wyczyńska. Prezydent miasta Mirosław Pobłocki wymienił stałość i kontynuację tradycji jako jedne z cech, na których opiera się wieloletnie powodzenie tczewskich firm.

Pasja i stabilizacja w zatrudnieniu - to z kolei klucz do sukcesu zdaniem nagrodzonych, Barbary Dobrowolskiej i Wojciecha Zwiernika.

W piątek wyróżniono też firmy Wytwórnia stempli Fortuna, Salon Fryzjerski Tadek oraz Exwood sp. z o.o.

 

 

Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dajcie sieci zamiast ryb
dajcie sieci zamiast ryb 7.08.2018, 11:19
Przedsiębiorczości i poszanowania pieniądza powinno uczyć się dzieci już od najmłodszych lat. Jako taka edukacja obecna jest w profilowanych szkołach średnich i na studiach i całkowicie niepraktykowana w podstawówkach i przedszkolach. Państwo powinno wspierać tę strefę, nie tylko na etapie akademickim, czy zawodowym: https://chwilowkizadarmo.pl/pozyczki-ratalne/darmowa-pozyczka-na-doksztalcanie/ ale też programowo i samo je finansować.
Znajomość finansów mogłaby być porównywalna wtedy do tej, którą reprezentuje młodzież z zachodnich krajów Europy, czy Stanów Zjednoczonych. Skutkiem tych zaniedbań jest brak oszczędzania a wyuczona indywidualnie przedsiębiorczość, to często zarabianie przez kombinowanie...
drabik
drabik 26.03.2018, 19:44
Z takim podejściem banków do początkujących przedsiębiorców http://pamietnikwindykatora.pl/2014/09/17/nowa-firma-a-szansa-na-kredyt/ wielu takich utalentowanych da sobie spokój. Państwo powinno zadbać o dotacje dla takich a nie tylko 500 plus dla narodu...
swobodny
swobodny 19.11.2017, 12:37
To dobrze, że mamy przedsiębiorczą młodzież. Ktoś w przyszłości musi zadbać o interes narodowy, a z tego co obserwuje na co dzień wynika, że naród uwstecznia się. Ale jest nadzieja! :-)

Pozostałe