Damian Domański: Takie wydarzenia pokazują, jak ważną rolę pełni wolontariat i to nie tylko w życiu młodych ludzi [ROZMOWA]

  • 4.12.2017, 14:16 (aktualizacja 04.12.2017 14:32)
  • Aleksandra Kęprowska
Damian Domański: Takie wydarzenia pokazują, jak ważną rolę pełni wolontariat i to nie tylko w życiu młodych ludzi [ROZMOWA]
Podziel się:
Oceń:
Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego, Stowarzyszenie DRABKA oraz Gmina Morzeszczyn - Barwny dotyk Kociewia zapraszają do udziału w 9. Powiatowej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 8 grudnia w Morzeszczynie. Będzie ona połączona z trzecią edycją gali gminnej.

 

Naszym gościem był prezes stowarzyszenia Drabka, Damian Domański, który powiedział o zbliżających się Galach Wolontariatu.

Nagrody zostaną wręczone w sześciu kategoriach w tym Animator oraz Inicjatywa społeczna roku.

Gale wolontariatu - powiatowa i gminna - odbędą się na sali gimnastycznej w szkole podstawowej w Morzeszczynie w piątek o godzinie 18:00. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Damianem Domańskim.

W tym roku przyznane zostaną nagrody w kategoriach:
1. Wolontariusz Roku
2. Grupa Wolontariuszy Roku
3. Inicjatywa społeczna Roku
4. Organizacja/Instytucja przyjazna wolontariuszom
5. Firma przyjazna społeczności lokalnej
6. Animator Roku

Gala Wolontariatu jest bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż pokazuje jak ważną rolę pełni wolontariat, szczególnie w życiu młodych ludzi. Ponadto pozwala docenić najaktywniejszych, nie tylko wolontariuszy, ale także organizacje, instytucje oraz przedsiębiorstwa wspomagające organizację inicjatyw społecznych i działające na rzecz dobra wspólnego.

Aleksandra Kęprowska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe