Damian Domański: Takie wydarzenia pokazują, jak ważną rolę pełni wolontariat i to nie tylko w życiu młodych ludzi [ROZMOWA]

Damian Domański: Takie wydarzenia pokazują, jak ważną rolę pełni wolontariat i to nie tylko w życiu młodych ludzi [ROZMOWA]
Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego, Stowarzyszenie DRABKA oraz Gmina Morzeszczyn - Barwny dotyk Kociewia zapraszają do udziału w 9. Powiatowej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 8 grudnia w Morzeszczynie. Będzie ona połączona z trzecią edycją gali gminnej.

 

Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!
Radio Tczew czeka na Twoją reklamę!

Naszym gościem był prezes stowarzyszenia Drabka, Damian Domański, który powiedział o zbliżających się Galach Wolontariatu.

Nagrody zostaną wręczone w sześciu kategoriach w tym Animator oraz Inicjatywa społeczna roku.

Gale wolontariatu - powiatowa i gminna - odbędą się na sali gimnastycznej w szkole podstawowej w Morzeszczynie w piątek o godzinie 18:00. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Damianem Domańskim.

W tym roku przyznane zostaną nagrody w kategoriach:
1. Wolontariusz Roku
2. Grupa Wolontariuszy Roku
3. Inicjatywa społeczna Roku
4. Organizacja/Instytucja przyjazna wolontariuszom
5. Firma przyjazna społeczności lokalnej
6. Animator Roku

Gala Wolontariatu jest bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż pokazuje jak ważną rolę pełni wolontariat, szczególnie w życiu młodych ludzi. Ponadto pozwala docenić najaktywniejszych, nie tylko wolontariuszy, ale także organizacje, instytucje oraz przedsiębiorstwa wspomagające organizację inicjatyw społecznych i działające na rzecz dobra wspólnego.

Aleksandra Kęprowska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe