Konkurs jest ogólnopolski, zgłoszono do niego 66 scenariuszy. Autorami wyróżnionego scenariusza z Tczewa są: Marta Ehlert, Marianna Jędrych, Jonatan Jankowski, Kacper Kalamat, Jędrzej Kowaliński, Paweł Kriger, Maciej Rząd i Paweł Bańczak. Wyróżnieni tczewianie to licealiści i studenci pracujący pod szyldem Studia Filmowego "Pod schodami". Ich opiekunem jest Andrzej Mańkowski, reżyser i producent filmowy, który prowadzi zajęcia filmowe z młodzieżą w Centrum Kultury i Sztuki. Grupa młodych filmowców chciałaby zrealizować zdjęcia do "Sekretów" na terenie Tczewa, angażując do tego zawodowych aktorów.
Reklama
Młodzi scenarzyści filmowi wyróżnieni w Warszawie
Sukces młodych tczewian, którzy zostali wyróżnieni na organizowanym przez Fundację Młodego Kina konkursie na scenariusz fabularnego filmu krótkometrażowego.
- 29.12.2016 14:59 (aktualizacja 21.08.2023 11:01)

Reklama


![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze