Romek Puchowski sezon koncertowy zaczyna właśnie 14 stycznia. Swój pierwszy w tym roku koncert zagra w tczewskiej "Vela Hotel i Restauracja" (ul. Żeglarska 3).
Czytaj też: Las, woda, zwierzęta i powietrze. Kaszubska płyta Romka Puchowskiego [ROZMOWA]
Bilety można nabyć w restauracji. Możliwe jest także rezerwowanie miejsc, ponieważ ich liczba jest ograniczona. Start wydarzenia o godzinie 19:00.
Roman Puchowski – Romek Puchowski (1966 Tczew) – gitarzysta, wokalista, “dobromir” (gra na dobro), kompozytor, łączący tradycję z nowoczesnością. Bluesman inny niż wszyscy. Przez kilka lat był szefem muzycznym klubu Żak, odpowiadając m.in. za Jazz Jantar. W 2001 roku założył zespół Von Zeit, uważany za jeden z najważniejszych formacji polskiej sceny alternatywnej. Nagrał z nimi dwie płyty: Von Zeit (2003) i Ocieramy się (2008) – uznana za jeden z najlepszych albumów roku – oraz DVD Halucynacje Hrabiego Von Zeit (2007). Wcześniej jego solowy utwór pt. Big Bad Brother znalazł się w półfinale International Songwriting Competition (Nashville, USA).
Współpracował m.in. z:
- Martyną Jakubowicz,
- Tymonem Tymańskim,
- Michaelem Maassem,
- Keithem Dunnem,
- Nickiem Katzmanem,
- Sugarem Blue.
Nagrał i wydał również płyty solowe.
Więcej o projektach muzycznych Romka Puchowskiego znajdziecie na stronie facebook.com/PUHOVSKY



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze