Czy piątek 13-go to zwykła data w kalendarzu?
Zgodnie z przesądami łatwiej w tym dniu zbić lusterko czy spotkać czarnego kota na swojej drodze. Obie te rzeczy zwiastują problemy. Postanowiliśmy sprawdzić czy mieszkańcy Tczewa wierzą w przesądy i czy nasze miasto ma więcej pecha czy szczęścia. W tym celu wybraliśmy się na plac koło dworca PKP. Jeśli chcecie dowiedzieć się czy mieszkanie w Tczewie to powód do radości, czy suma nieszczęść koniecznie posłuchajcie sondy.


![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)

![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze