Kapituła VII edycji konkursu "Lider Aktywizacji Osób Młodych" przyznała PUP nagrodę za przedstawioną dobrą praktykę.
W tym roku nagrodzono nas za nowoczesny sposób komunikacji z osobami młodymi poprzez aplikację Tik-Tok. Na naszym profilu publikujemy zarówno treści humorystyczne jak i poważne. Celem tych pierwszych jest przykucie uwagi odbiorcy. Te drugie mają na celu edukowanie młodzieży.
- PUP Tczew
Profil prowadzi doradca zawodowy - Marzena Grochola.
Tczewski urząd jest wśród 17 instytucji nagrodzonych statuetką. Poza organem z naszego miasta, na liście znalazły się też m. in. PUP w Gdyni, Oleśnie, Zamościu czy Zabrzu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie i Śląska Wojewódzka Komenda OHP w Katowicach.
Uroczyste wręczenie nagród konkursu organizowanego przez Fundację odbędzie się 28 listopada w salach Pałacu Staszica w Warszawie. Wyróżnienie otrzyma 47 instytucji.




![Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA] Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-poeci-poszukiwani-powstaje-tomik-wierszy-1759143015.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze