Twórcy filmów Małgorzata Walczak i Marek Pawłowski tuż przed pokazem w kinie Helios odwiedzili studio Radia Tczew. Rozmawialiśmy o kulisach powstania obu filmów oraz o wspomnieniach związanych z Kazimierzem Piechowskim.
Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

!["Przez całe swoje życie ciągle uciekałem" - twórcy filmu "Uciekinier" w Tczewie [ROZMOWA] "Przez całe swoje życie ciągle uciekałem" - twórcy filmu "Uciekinier" w Tczewie [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/xl-przez-cale-swoje-zycie-ciagle-uciekalem-tworcy-filmu-uciekinier-w-tczewie-rozmowa-1667573366.jpg)

!["Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA] "Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-chce-znow-byc-tata-na-100-historia-piotra-wegiery-i-apel-o-pomoc-rozmowa-1762540882.png)
![Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA] Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-jak-poruszamy-sie-po-tczewie-miasto-pyta-mieszkancow-o-komunikacje-publiczna-1761729809.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze