Mieszkańcy Tczewa zdecydowali: za dwa tygodnie Łukasz Brządkowski i Mirosław Pobłocki zmierzą się w drugiej turze wyborów prezydenckich. Do nowej Rady Miejskiej w Tczewie swoich przedstawicieli wprowadzą cztery komitety: Koalicja Obywatelska, Porozumienie na Plus, Prawo i Sprawiedliwość oraz Samorząd OnNowa.
Opinie w Radiu Tczew emitujemy w środy o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.
Opinie w Radiu Tczew są również retransmitowane w Telewizji Tetka Tczew.


![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)

![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze