Wernisaż wystawy
Kiedy: 17 stycznia, piątek, godz. 18:00
Gdzie: Starogardzkie Centrum Kultury
Starogardzkie Centrum Kultury, GaleriaA im. Michała Faryseja zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa „Konstrukcja- dekonstrukcja” Dariusza Syrkowskiego.
- organizatorzy
Dariusz Syrkowski urodził się w Nowym Dworze Gdańskim na Żuławach. Studiował malarstwo w latach 1987-1992 r. Obecnie jest profesorem Wydziały Grafiki ASP w Gdańsku. Prowadzi pracownię malarstwa i rysunku dla studentów II stopnia. Jest autorem 46 wystaw indywidualnych w kraju i zagranicą. Uczestniczył w 150 wystawach zbiorowych. Prace artysty znajdują się w zbiorach muzealnych oraz w kolekcjach prywatnych w kraju i zagranicą.
Wystawa czynna będzie do 5 lutego.





![Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA] Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-poeci-poszukiwani-powstaje-tomik-wierszy-1759143015.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze