Jak zapowiadają organizatorzy przejazd przygotowany jest dla dzieci i rodziców, a tempo przejazdu będzie odpowiednie nawet dla najmłodszych rowerzystów, którzy dopiero opanowali jazdę na dwóch kółkach.
Trasa poprowadzi z osiedla Bajkowego przez Rokitki i Śliwiny na plac zabaw na Górkach, gdzie zorganizowane będzie ognisko (jedzenie należy przygotować we własnym zakresie, a organizatorzy zapewniają na miejscu zabawy i animacje dla najmłodszych).
Planowana długość trasy to ok. 8-10 km (w zależności od kondycji najmłodszych uczestników - można sobie skrócić przez las w Rokitkach). Teren zróżnicowany - kostka, asfalt, szutry, polne drogi.




!["Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA] "Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-chce-znow-byc-tata-na-100-historia-piotra-wegiery-i-apel-o-pomoc-rozmowa-1762540882.png)
![Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA] Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-jak-poruszamy-sie-po-tczewie-miasto-pyta-mieszkancow-o-komunikacje-publiczna-1761729809.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze