AKTUALIZACJA
godz. 16:06
Poszkodowana w wypadku kobieta pomimo prowadzonych działań ratowniczych zmarła.
Jak poinformowała tczewska straż pożarna, do wypadku doszło w czwartek, 13 marca na 77 kilometrze (5 słupek) drogi krajowej nr 91. Około godz. 14:50 w miejscowości Jeleń w gminie Gniew zderzyły się dwa samochody osobowe. W pierwszym komunikacie straż pożarna podała informację o jednej osobie poszkodowanej.
Na miejsce zadysponowano pięć zastępów straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.
- KPP Tczew
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 62-letni kierowca audi uderzył w bok samochodu marki Škoda, prowadzonego przez 21-letnią kobietę. W ruchu drogowym wystąpiły tymczasowe utrudnienia.




![Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA] Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-poeci-poszukiwani-powstaje-tomik-wierszy-1759143015.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze