Audycja kółka dziennikarskiego odbyła się w piątek 13 czerwca i podzielona została na trzy tematyczne bloki. Najpierw o tym, czy należy obawiać się piątku trzynastego dnia miesiąca, opowiedziały Lena, Jadwiga i Michalina:
Następnie mikrofony przejęły Marta, Maja i Julia, by opowiedzieć o tym, jak bezpiecznie spędzać wakacje:
Na koniec Alicja i Pola przygotowały kilka poleceń, gdzie można na wakacje pojechać - zarówno za granicę, jak i w Polsce:
Wszystkim życzymy bezpiecznych i wspaniałych wakacji - uważajcie na siebie, by nowy rok szkolny rozpocząć z radością i nową energią!





![Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA] Poeci poszukiwani! Powstaje tomik wierszy [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-poeci-poszukiwani-powstaje-tomik-wierszy-1759143015.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze