Wydarzenie, które zintegruje wszystkie lokale gastronomiczne na Starym Mieście odbędzie się po raz trzeci. W sobotnie popołudnie będzie można spróbować różnych przysmaków i posłuchać dobrej muzyki.
Zapraszamy Was na Stare, żeby w specjalnie przygotowanym ogródku na Placu Hallera poczuć atmosferę miasta. Imprezę przygotowują lokale ze Starego Miasta oraz Wolny Browar Tczewski. Specjalnym gościem będzie lodziarnia i lody z foodtrucka!
Wpadnijcie! Będzie co jeść, będzie co pić i będą fajni Dje!
info. Gryf na Starym vol.3
Więcej o wydarzeniu na naszej antenie mówili Katarzyna Franusiak i Łukasz Brządkowski:

Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00, a zakończy o 22:00. Później uczestnicy przeniosą się do lokali gastronomicznych, które znajdują się na Placu Hallera.




!["Nie ilość, a jakość": Janek Szczygielski o roku ekstremalnej pracy treningowej [ROZMOWA] "Nie ilość, a jakość": Janek Szczygielski o roku ekstremalnej pracy treningowej [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9--1768296803.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze