Kobieta wyznała, że "nie chciało jej się pracować", a potrzeby miała spore. W jej ręce wpadły m.in. markowe czapki, elektronika i alkohol.
Szczerej złodziejce grozi 5 lat z widokiem zza krat
Policjanci zatrzymali 21-latkę w jej miejscu zamieszkania. Kobieta od razu przyznała się do zarzucanych jej czynów.
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie ustalili, że kobieta w krótkich odstępach czasu, w podobny sposób i z zamiarem osiągnięcia korzyści majątkowej, wielokrotnie wchodziła do sklepów na terenie Tczewa i wynosiła towar bez uiszczania opłaty.
Komenda Powiatowa Policji w Tczewie
Łączne straty, na jakie 21-latka naraziła sklepy sięgają 2100 zł. Część ukradzionego towaru została już odzyskana. Popełnienie przestępstwa kradzieży jest zagrożone pozbawieniem wolności do lat 5.









Napisz komentarz
Komentarze