W niedzielę, 29 września o godzinie 12:00 na Bulwarze Nadwiślańskim rozpocznie się "PSIKNIK", podczas którego odbędą się kiermasze i licytacje, z których całkowity dochód przeznaczony będzie dla podopiecznych schroniska. Mówi Joanna Sobaszkiewicz z OTOZ Animals w Tczewie.
O idei pikniku i atrakcjach przygotowanych na niedzielę opowiedziały na naszej antenie wolontariuszki - Marlena Klekociuk i Magda Hegele.
“Psiknik” rozpocznie się o godzinie 12:00, a zakończy o 16:00.
Szczegółów wydarzenia można szukać między innymi na Facebooku.

fot. materiały prasowe



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze