Wpadnij już 1 maja
Nowa propozycja Fabryki Sztuk to wystawa budowli z klocków, która składa się z dwóch części - ekspozycyjnej oraz interaktywnej.


fot. Aleksandra Kęprowska
Wystawę będzie można odwiedzać od 1 maja do 10 września w budynku Fabryki Sztuk w kamienicy przy Podmurnej.
Odwiedzający mogą obejrzeć gotowe zestawy i autorskie konstrukcje, a także skorzystać ze strefy do własnego budowania.
- Fabryka Sztuk
Prezentowane modele obejmą różnorodną tematykę - od miast i zamków po światy fantastyczne czy kosmiczne. Wystawa ma charakter otwarty i skierowana jest do różnych grup wiekowych, łącząc element edukacyjny z rozrywką.


![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze