Z Przegaliny do Tczewa na jednej z barek płynął prezydent Mirosław Pobłocki, którego nasz redakcyjny kolega Bartek Listewnik spytał o wrażenia.
Na użeglugowienie Wisły od Warszawy aż do ujścia rzeki ma zostać przeznaczonych aż 30 miliardów złotych. O porcie rzecznym mówił też wiceminister Infrastruktury i budownictwa, Kazimierz Smoliński.
Transport śródlądowymi drogami wodnymi jest bardziej ekonomiczny, ekologiczny i bezpieczny niż drogowy czy kolejowy. Dziewięć dni, tyle ma potrwać podróż Wisłą z Gdańska do warszawy, która rozpoczęła się wczoraj.
Więcej na ten temat w dzisiejszym wydaniu programu "Nasz Tczew" w Telewizji Tetka o godzinie 17.20.



![Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA] Rożental: Pożar w zakładzie przetwórstwa opon [AKTUALIZACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-rozental-pozar-w-zakladzie-przetworstwa-opon-1775843260.jpg)
![[UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności [UWAGA KIEROWCY] System RedLight na Alei Solidarności](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-uwaga-kierowcy-system-redlight-na-alei-solidarnosci-1776334903.jpg)
![Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA] Była wiceprezydent Tczewa przed sądem w sprawie o wykroczenia [RELACJA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-przebieg-rozprawy-w-sprawie-o-wykroczenia-przeciwko-mieniu-z-udzialem-bylej-urzedniczki-samorzadowej-1776347732.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze