Tak pisze o sobie redakcja Pralni Kultury:
"Jesteśmy grupą osób z dziennikarskim doświadczeniem i silnym przekonaniem, że kultura to bardzo ważna część życia oraz rzecz, którą warto prezentować szeroko. Nasz projekt wynika z olbrzymiej potrzeby promowania, dzielenia się i uczenia innych o tym co dla nas ważne.
Projekt jest otwarty. Co to znaczy? Każdy może dołączyć do redakcji. Będziemy prowadzić warsztaty w tczewskich szkołach, gdzie mamy nadzieję znaleźć osoby chętne do współpracy. Nabór jest otwarty, wiek nie jest istotny. Jeżeli chcesz pisać recenzje, dodawać newsy lub wydarzenia – czekamy na Ciebie!
Jakie mamy plany? Chcemy stworzyć prężnie działającą redakcję, która będzie odpowiadała za pracę ciekawego i aktualizowanego portalu internetowego. Zależy nam na angażowaniu się w wydarzenia kulturalne w regionie, współpracy z instytucjami kultury oraz przekazywaniu merytorycznych treści."



!["Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA] "Chcę znów być tatą na 100%" - historia Piotra Wegiery i apel o pomoc [ROZMOWA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-chce-znow-byc-tata-na-100-historia-piotra-wegiery-i-apel-o-pomoc-rozmowa-1762540882.png)
![Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA] Jak poruszamy się po Tczewie? Miasto pyta mieszkańców o komunikację publiczną [ANKIETA]](https://static2.radiotczew.pl/data/articles/sm-16x9-jak-poruszamy-sie-po-tczewie-miasto-pyta-mieszkancow-o-komunikacje-publiczna-1761729809.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze